خانه / دسته‌بندی نشده / کرمان موتور تهران فاتح مسابقات تنیس لیگ برتر باشگاههای کشور شد

کرمان موتور تهران فاتح مسابقات تنیس لیگ برتر باشگاههای کشور شدبه گزارش ایرنا روز جمعه در هفتمین و آخرین روز این مسابقات که در مجموعه ورزشی سجاد مشهد برگزار شد کرمان موتور تهران با نتیجه 2 بر صفر لمیزکافی تهران را شکست داد.
شهید همدانی همدان نیز با نتیجه 2 بر یک مقابل گچ رضای مشهد شکست خورد و بانک حکمت ایرانیان 3 بر صفر مقابل تاپیس مشهد به پیروزی رسید.
به گزارش ایرنا بدین ترتیب کرمان موتور تهران با کسب 36 امتیاز از 12 بازی و بدون هیچ باخت تیمی در جدول رده بندی لیگ برتر تنیس مردان کشور در جایگاه نخست قرار گرفت.
در این جدول، لمیزکافی تهران هم با کسب 30 امتیاز دوم شد و تیم بانک حکمت ایرانیان با کسب 24 امتیاز سوم شد.
رتبه های چهارم تا هفتم جدول رده بندی لیگ برتر تنیس مردان کشور را هم به ترتیب تیمهای گچ رضای مشهد، تاپیس مشهد، آریا گرانول قم و شهید همدانی همدان از آن خود کردند.
تیمهای کرمان موتور، لمیزکافی تهران، بانک حکمت ایرانیان، گچ رضای مشهد، شهید همدانی همدان، تاپیس مشهد و آریاگرانول قم در دور برگشت چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر تنیس مردان کشور جام خلیج فارس شرکت داشتند.
دور برگشت مسابقات تنیس قهرمانی لیگ برتر مردان کشور از ششم آبان در مجموعه ورزشی سجاد مشهد آغاز شده بود که امروز به پایان رسید.
خبرنگار: کامیار اسماعیل پور ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
5132/1922انتهای پیام /*


پاسخ دهید