خانه / دسته‌بندی نشده / کبدی قهرمانی آسیا2017 /سرمربی تیم ایران: با حمایت تماشاگران گرگانی قهرمان می شویم

کبدی قهرمانی آسیا2017 /سرمربی تیم ایران: با حمایت تماشاگران گرگانی قهرمان می شویمبه گزارش خبرنگار ایرنا کیوان چاند سوتار روز شنبه پس از پیروزی تیم ملی کبدی مردان ایران در برابر ترکمنستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: شب گذشته شاهد حضور بی نظیر تماشاگران گرگانی برای تشویق تیم ایران در برابر کره جنوبی بودیم که این حمایت ضمن ایجاد انگیزه در بازیکنان، مسئولیت همه را برای برد سنگین تر کرد.
وی عنوان کرد: بدون شک حضور گسترده تماشاگران در بازی های بعدی به همراه تلاش بازیکنان ما شرایط را برای قهرمانی تیم ملی کبدی ایران مهیا می کند.
سوتار در خصوص دیدار با تیم ملی ترکمنستان گفت: با توجه به پیش بینی دیداری سبک با ترکمنستان با بازیکنان ذخیره به میدان آمدیم تا برای تیم ما تجربه شود و به بازیکنان اصلی استراحت دادم.
سرمربی تیم ملی کبدی مردان ایران به بازی امروز در برابر سریلانکا نیز اشاره کرد و افزود: آنان تیم خوبی را به مسابقات فرستاده اند و ما نیز همه شرایط و نقاط ضعف و قوت سریلانکا را بررسی و آنالیز کرده ایم و با تمام قوا برای چهارمین برد و کسب صدرنشینی در گروه خود به مصاف آنان می رویم.
وی همچنین تاکید کرد که همه شرایط در ایران مهیا است تا با بازی خوب ملی پوشان و حمایت های تماشاگران بتوانیم به فینال راه یافته و قدرت کبدی ایران را به همگان به اثبات برسانیم.
تیم ایران در چهارمین بازی خود در این رقابت ها عصر امروز شنبه به مصاف تیم ملی سریلانکا خواهد رفت.
به گزارش ایرنا دهمین دوره رقابت های کبدی قهرمانی مردان و پنجمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی زنان آسیا 2017 از دیروز جمعه در گرگان مرکز استان گلستان آغاز شد و شامگاه یکشنبه با معرفی تیم های قهرمان به کار خود پایان می دهد .
تیم های کبدی مردان هند، عراق، پاکستان، ژاپن و افغانستان در گروه الف و تیم های ایران، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و سریلانکا در گروه ب مسابقات قرار دارند.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


پاسخ دهید