خانه / دسته‌بندی نشده / معاون سیاسی سپاه :هدف دشمن در جریان نفوذ تغییر باورهای مردم است

معاون سیاسی سپاه :هدف دشمن در جریان نفوذ تغییر باورهای مردم استبه گزارش ایرنا؛ سردار رسول سنایی راد روز پنجشنبه در یادواره 55 شهید بخش گیان شهرستان نهاوند افزود: شهدا چراغ همیشه روشن آسمانی هستند که راه را از بیراهه به ‌همگان نشان می دهند و همواره چراغ روشنی را برای ما برافروخته اند.
وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم زنده کننده انقلاب و اسلام هستند و به فرموده امام راحل هر چه ما را بکشید این انقلاب زنده تر و ما بیدارتر می شویم.
سنایی راد، ناکامی دشمن برای رسیدن به اهداف خود را حضور مردم در صحنه انقلاب ذکر کرد و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی این ملت و نظام را خوب نشناخته اند و با این تلاش در صدد تضعیف انقلاب و دور کردن مردم از نظام هستند اما غافل از اینکه آنان خود را تضعیف می کنند و مردم نیز جواب دندان شکن به آنها می دهند.
وی افزود: از بدو تشکیل انقلاب تا به امروز خون های بسیاری پای انقلاب و اسلام ریخته شده تا این انقلاب زنده و پویا و فعال باشد و این خون های تازه در رگ انقلاب سبب بارورتر انقلاب اسلامی شده است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جریان استکبارستیزی انقلاب اسلامی افزود: استکبار ستیزی نه تنها جزو ماهیت انقلاب است، بلکه ریشه در فرهنگ و رفتار ما نیز دارد و لذا ما نمی توانیم با کسی که تکبر می ورزد کنار بیاییم.
سنایی راد در ادامه به تلاش ها و اقدامات دشمن برای تفرقه بین جهان اسلام اشاره و اظهار کرد: استکبار جهانی برای تضعیف جهان اسلام داعش را به وجود آورد تا به هزینه کشورهای اسلامی سود آن به جیب رژیم صهیونیستی برود.
وی گفت: امروز فتنه داعش گریبان کسانی را گرفته که در به وجود آمدن آن نقش داشتند و حتی آنها به دنبال ایجاد کانون جدید شیطنت در منطقه هستند که این تلاش آنها نیز ناکام خواهد ماند.
سردار سنایی راد افزود: ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام ‌وامید همه ‌آزادیخواهان جهان است که به تعبییر امام راحل انقلاب اسلامی امروز به اقصی نقاط جهان صادر شده‌ است.
وی با اشاره به اینکه همگان باید قدر نعمت انقلاب اسلامی را بدانیم ‌افزود: نظام اسلامی به عنوان کشوری مستقل و مقتدر امروز خار چشم دشمنان و امید همه مظلومان عالم شده است.
شهرستان نهاوند در دوران دفاع مقدس 854 شهید والامقام را تقدیم نظام اسلامی کرد که 55 شهید آن مربوط به بخش گیان از توابع این شهرستان است.
شهرستان نهاوند با دارا بودن جمعیتی نزدیک به 190 هزار نفر در 105 کیلومتری جنوب استان همدان واقع شده است.
2087/7525/3404**خبرنگار: وحید سیفی** انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


پاسخ دهید