خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی فولاد خوزستان: برای سه امتیاز تلاش می کنیم

سرمربی فولاد خوزستان: برای سه امتیاز تلاش می کنیمبه گزارش ایرنا، سیروس پورموسوی روز جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ذوب آهن و فولاد خوزستان افزود: پیش بینی نتیجه این دیدار سخت است وهر دو تیم به 3 امتیاز برای بهبود شرایط خود در جدول نیاز دارند.
وی افزود: نباید فراموش کرد که مقابل تیمی بازی می کنیم که همه شرایط خوب را دارد اما سعی می کنیم با دست پر از زمین بیرون بیاییم.
وی به شرایط باشگاه فولاد خوزستان اشاره کرد و گفت: ارتباط خوبی با تیم های پایه این باشگاه داریم وتعامل خوبی در تیم وجود دارد، امسال یکی از سال های خوب فولاد خوزستان است.
پورموسوی در خصوص شرایط گلزنی تیمش اظهار کرد: ما پس از بازی با پارس جنوبی مساله گلزنی را مطرح کردیم و سعی کردیم این مسأله را با بازیکنان حل کنیم هر چند نیاز به تقویت خط حمله خود داریم.
در چارچوب رقابت های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و فولادخوزستان روز شنبه چهارم آذر ساعت 15 درورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.
ذوب آهن اصفهان هم اکنون با 16 امتیاز در رده هفتم وفولاد خوزستان نیز با 20 امتیاز در رده چهارم لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارند.
ت/8114/ 6022 خبرنگار: امیرحسین اکبری – انتشار دهنده : مسعود عمادیانتهای پیام /*


پاسخ دهید