خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی فوتسال: سطح کیفی دیدار با جمهوری آذربایجان در حد جام جهانی بود

سرمربی تیم ملی فوتسال: سطح کیفی دیدار با جمهوری آذربایجان در حد جام جهانی بودبه گزارش ایرنا؛ محمد ناظم الشریعه یکشنبه شب پس از تساوی تیم ملی ایران برابر آذربایجان در نشست خبری اظهار کرد: به علت تمرین کم بازیکنان تیم در نیمه نخست نتوانستیم نمایش خوبی ارائه دهیم اما در نیمه دوم شرایط تیم راضی کننده بود.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی ایران در برخی دقایق ناهماهنگ بازی کردند، اما رفته رفته هماهنگی آنها بیشتر شد و به طور حتم در بازی‌های آینده با کیفیت بهتری بازی خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: تیم های حاضر در این تورنمنت از بهترین های جهان هستند به ویژه تیم های قزاقستان جمهوری آذربایجان و به طور کلی تیم های آسیای میانه بازی ها درگیرانه و فیزیک ارائه می کنند.
ناظم الشریعه خاطرنشان کرد: انتظار می رفت که داوری در این دیدار بهتر می بود، اگرچه داور برای تیم ما خیلی سوت زد، اما این به معنای ضعیف بودن قضاوت نیست.
وی همچنین پیش بینی کرد که دو بازی دیگر ایرانی سخت باشد چرا که تیم ملی قزاقستان و روسیه بازی های فیزیکی ارائه می کنند.
همچنین سرمربی تیم ملی فوتسال جمهوری آذربایجان در این نشست خبری گفت: ایران یک تیم بین‌المللی که از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد بنابراین بازی با این تیم کاملا حرفه‌ای دنبال شد.
‘داسیلوا ژوزه آلسیو’ ادامه داد: سبک و اساس اصلی بازی آذربایجان درگیرانه و فیزیکی است، اگرچه تیم ما تنها یک هفته تمرین کرد، اما توانستیم بازی خوبی ارائه دهیم.
او خاطرنشان کرد که مقابل هواداران ایرانی کسب تساوی برابر تیم ملی ایران نتیجه‌ای راضی کننده به شمار می رود.
تیم فوتسال کشورمان در اولین دیدار خود در مسابقات بین المللی چهارجانبه اصفهان مقابل تیم جمهوری آذربایجان به نتیجه مساوی دست یافت.
در این دیدار که عصر یکشنبه در سالن 25 آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد، تیم فوتسال کشورمان به نتیجه مساوی سه بر سه رضایت داد.
گل های تیم فوتسال کشورمان را در این دیدار علی اصغر حسن زاده در دقیقه چهار، حسین طیبی در دقیقه پنج و محمد شجری در دقیقه 28 به ثمر رساندند.
گل های تیم جمهوری آذبایجان نیز در دقایق 2 توسط گابریل باتوس، 11 توسط کاروالهو ویولا و 40 توسط تلز مارتینز به ثمر رسید.
علی حفیظی و محمد بیاتی از کشورمان قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.
پیش از این دیدار نیز تیم قزاقستان با نتیجه سه بر سه تیم قدرتمند روسیه را متوقف کرد.
در ادامه این مسابقات عصر فردا ( دوشنبه ) جمهوری آذربایجان با روسیه و تیم ملی کشورمان با قزاقستان دیدار می کنند.
مسابقات بین المللی چهارجانبه فوتسال اصفهان عصر امروز ( یکشنبه ) با حضور تیم‌های ایران، روسیه، قزاقستان و جمهوری آذربایجان در سالن 25 آبان ورزشگاه نقش‌ جهان اصفهان آغاز ‌شد و تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه می یابد.
گ / 6020 /3404** خبرنگار: علیرضا حکیمیان** انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


پاسخ دهید