خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی استقلال خوزستان:در مقابل فولاد دست و پا بسته نیستیم

سرمربی استقلال خوزستان:در مقابل فولاد دست و پا بسته نیستیمبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم فولادو استقلال خوزستان اظهار کرد: با توجه به این که هر دو تیم فولاد و استقلال خوزستانی هستند هر نتیجه‌ای که در این دیدار کسب شود به سود فوتبال خوزستان است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که در صورت پیروزی هر یک از دو تیم امتیاز در خوزستان می ماند و شرایط ما و فولاد در جدول بهتر می شود افزود: تلاش می کنیم که در بازی فردا کفه ترازو را به سود خود بکنیم و هواداران از بازی لذت ببرند.
وی با اشاره به این که از تفکرات پورموسوی و نحوه بازی فولاد شناخت خوبی دارم افزود: در سوی مقابل نیز حریف از ما شناخت خوبی داشته و به لحاظ روحی و روانی از شرایط بهتری نسبت به ما برخوردار است.
وی گفت: ما برای پیروزی وارد میدان می شویم و به خوبی می دانیم که یک امتیاز دردی از ما دوا نمی کند.
ویسی ضمن تقدیر از عملکرد خوب پورموسوی در تیم فولاد خوزستان گفت: پورموسوی زمانی همکار من بود اما امروز به عنوان سرمربی عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است و من افتخار می کنم که یک خوزستانی در لیگ برتر نتایج خوبی گرفته و بالای جدول است اما اکنون من سرمربی استقلال خوزستان هستم و باید حواسم به تیم خودم باشد.
وی با بیان این که در بازی فردا محروم و مصدوم نداریم افزود: هر چند که یونس دلفی و وحید نامداری را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان در اختیار نداریم.
وی افزود: همچنین وضعیت حکیم نصاری و طالب ریکانی به دلیل تنبیه انضباطی از سوی باشگاه هنوز مشخص نیست.
سرمربی استقلال خوزستان در خصوص پیشنهاد جذب یونس دلفی به باشگاه ایتالیایی گفت: از سال گذشته چند باشگاه ایتالیایی او را می‌خواستند که با مشکل ویزا مواجه بود و همچنان به دنبال این بازیکن هستند اما چون هنوز به مرز پختگی نرسیده است اجازه نمی دهیم از تیم ما جدا شود.
وی در ادامه به وضعیت دو بازیکن محروم خود حکیم نصاری و طالب ریکانی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تیم ما در صورت نبود این دو بازیکن وارد بحران نشده و از شرایط خوبی برخوردار است. امیدوارم کمیته انضباطی باشگاه هر چه زودتر وضعیت حضور این دو بازیکن را مشخص کند.
ویسی در پاسخ به علت کنار گذاشتن حکیم نصاری و طالب ریکانی از ترکیب تیم حرفی نزد و گفت: در خانواده‌ام (استقلال خوزستان) دعوا کرده‌ام و نمی توانم بگویم که به زن و بچه‌ام چه چیزی گفته‌ام. نمی توانم مسائل داخل رختکن بازیکنان تیمم را فاش کنم اما حتماً این دو نفرمشکل ساز بوده اند که از تیم کنار گذاشته شدند.
6002/6064
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار:محسن بهاروندانتهای پیام /*


پاسخ دهید