خانه / دسته‌بندی نشده / دشمن دنبال ابتر کردن عقبه انقلاب اسلامی است

دشمن دنبال ابتر کردن عقبه انقلاب اسلامی استبه گزارش ایرنا، سردار یدالله جوانی روز دوشنبه در همایش بصیرتی کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تربت حیدریه با بیان اینکه مشکل اصلی انقلاب اسلامی در درون مرزها است، افزود: آمریکا یک قدرت فروریخته و در حال انحطاط است و قصد دارد با ایجاد تغییر در نگاه مردم، در ایران چالش ایجاد کند.
وی اظهار کرد: اکنون 2 جریان سیاسی در داخل کشور فعالیت دارد که یکی از آنها در صدد حفظ نگاه انقلابی به ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب است و دیگری معتقد است دوران انقلابی گری تمام شده و باید به هر روشی با دنیا تعامل کرد.
وی گفت: جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا پس از فشار تحریم و تهدید، قصد مقابله با توان بازدارندگی دفاعی کشور را دارد.
سردار جوانی افزود: جوهره وجودی تحریم های جدید محدود سازی توان بازدارندگی دفاعی جمهوری اسلامی است که بخش عمده آن مربوط به تحریم های موشکی و بخش دیگر با ادعای مضحک تروریستی بودن سپاه پاسداران در دست تدوین و اجراست.
وی با اشاره به سخنان روز گذشته فرمانده کل سپاه، اظهار کرد: اگر سپاه در لیست تروریستی آمریکا قرار گیرد، جمهوری اسلامی ایران نیز ارتش آمریکا را یک گروه تروریستی دانسته و این ارتش دیگر جایی در منطقه خاورمیانه نخواهد داشت.
وی هدف اصلی فشار علیه سپاه را تغییر در نوع نگاه مردم به این نهاد دانست و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد انقلابی و مردم نهاد، توانسته در همه جای دنیا ملتهای مظلوم و ستم دیده و مجموعه های ضد استکباری جهان را علیه استکبار متحد کند و این باعث شده است همه فشارها و تهدیدات علیه این نهاد رقم بخورد.
جوانی افزود: انقلاب اسلامی یک جبهه حزب مستضعفان را با حاکمیت اسلامی تشکیل داده و در این جبهه با مختصات برجسته و در مقیاس جهانی در حال حرکت است و توانسته نظام سلطه را به چالش بکشاند.
وی همچنین فلسفه وجودی سپاه پاسداران را حفظ نظام اسلامی با محتوای انقلابی عنوان کرد و گفت: امروز دشمن در مقیاس گوناگون تلاش دارد حرکت انقلاب را متوقف کند و در این توطئه از هیج امکانات و تجهیزاتی دریغ نمی کند لذا ممکن است جریانات، افراد یا احزاب سیاسی دچار خطا و لغزش و آسیب شوند اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاکریز با صلابت و مقتدر در مقابل همه توطئه های دشمن است.
وی شهید محسن حججی را نمونه بارز این عزت و اقتدار دانست و اظهار کرد: شهادت این شهید بزرگوار در عصر کنونی نهادینه شدن روحیه شهادت و مجاهدت طلبی را در جوانان امروزی نشان می دهد و باعث برپایی انقلاب فرهنگی و منشا انسجام درون کشور شده است.
وی ادامه داد: نفوذ انقلاب اسلامی ایران در دنیا باعث شده جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و مزدوران منطقه ای خود برای مقابله با آن دست به هر اقدامی بزنند و در آخرین حرکت خود جنگ های نیابتی را در غرب آسیا راه اندازی کردند که به لطف خدا در عراق با شکست مواجه شده و در شامات نیز در حال شکست هستند.
مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.
6121 / 6053 خبرنگار: علیرضا حسینی مقدم ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


پاسخ دهید