خانه / دسته‌بندی نشده / توزیع 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش عشایری کشور

توزیع 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش عشایری کشوربه گزارش ایرنا، کرمعلی قندالی روز سه شنبه در مراسم معارفه مدیرکل امور عشایری استان خراسان رضوی افزود: تاکنون معوقه بانکی در بخش عشایری دیده نمی شود که این نشان از اعتبار و قابل اعتماد بودن عشایر کشور است.
وی بیان کرد: عشایر سرمایه کشور محسوب می شوند و در بخش های مختلف می توانند تاثیرگذاری مطلوب داشته باشند.
وی با بیان اینکه خراسان رضوی از جمله استانهای موفق در حوزه عشایری است گفت: اعتبارات بخش عشایری کشور در سال 94 معادل یک هزارو 100 میلیارد ریال بود که 240 میلیارد ریال آن در خراسان رضوی توزیع شد.
قندالی افزود: از سال 91 تاکنون در مجموع 500 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه توانمندسازی حوزه عشایر در خراسان رضوی توزیع شده است.
وی اظهار کرد: شعار و محور اصلی کار در این سازمان، توانمندسازی عشایر است که در این زمینه موفقیت های بسیار حاصل شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: در حوزه عشایر این استان هماهنگی، همدلی و همراهی میان مجموعه های مختلف این حوزه رمز اصلی موفقیت بوده است.
مجتبی مزروعی افزود: عشایر خراسان رضوی حدود 10 درصد دام سبک استان را دارند و در حالی که تا قبل از آغاز کار دولت تدبیر و امید، دام سبک و مولد استان در معرض کاهش شدید بود امروز با حمایت های انجام شده شاهد رشد و توسعه در این بخش هستیم.
در این مراسم از خدمات حسین صفرپور مدیرکل قبلی سازمان امور عشایری استان خراسان رضوی که به افتخار بازنشستگی نایل آمد قدردانی و محمد نبوی به عنوان مدیرکل جدید این حوزه معرفی شد.
7496 / 6053 خبرنگار: آرزو جاودانی ** انتشار دهنده: محمدحسین علی مقدمانتهای پیام /*


پاسخ دهید