خانه / دسته‌بندی نشده / برفی شدن جاده هراز / رانندگان زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند

برفی شدن جاده هراز / رانندگان زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشندرضا مقدم پنجشنبه شب درگفت و گو با خبرنگار ایرنا در آمل افزود که سطح جاده در این محدوده که از کیلومتر 80 تا 105 جاده هراز را شامل می شود ، تقریبا پوشیده از برف شده است و بارش برف هم همچنان ادامه دارد و بر شدت آن افزوده می شود.
وی گفت که سطح جاده در این محدوده لغزنده شده و ضروری است که رانندگان برای اطمینان بیشتر و افزایش ایمنی در سفر حتما با زنجیرچرخ تردد کنند.
بخشدار لاریجان افزود که ماموران راهداری و حمل ونقل جاده ای این بخش نیز در آماده باش کامل هستند و اکیپ های راهداری هم نمک پاشی در گردنه های برف گیر را آغاز کرده اند.
جاده هراز به خاطر تعطیلات چند روز گذشته با حجم بالای مسافران در مسیرهای رفت و برگشت از تهران به آمل و نیز آمل به تهران مواجه شده و ترافیک نیز در این جاده در ساعاتی از شبانه روز نیمه سنگین و در مقاطعی سنگین می شود .
پلیس راه مازندران هم با اشاره به اینکه ترافیک در حال حاضر در جاده های ارتباطی این استان به تهران عادی و روان درجریان است، از رانندگانی که قصد تردد از جاده های کوهستانی مازندران را دارند خواست تا زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخ دهید