خانه / دسته‌بندی نشده / باشگاههای استقلال و پرسپولیس در دو مرحله واگذار می شود

باشگاههای استقلال و پرسپولیس در دو مرحله واگذار می شودمازیار ناظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این واگذاری با کمک سازمان خصوصی سازی و پس از فراهم شدن مقدمات کار انجام می شود تا دو تیم با شرایط عادلانه و مناسب واگذار شود و نظر هواداران برای واگذاری، به بهترین شکل جلب شود.
وی در پاسخ به این سوال ایرنا سازمان خصوصی سازی درباره واگذاری این دو تیم مطرح فوتبال ایران نظر دارد افزود: این واگذاری به شکلی است که سازمان های غیردولتی یا صنایع بزرگ بتوانند برای در اختیار گرفتن این تیم ها اقدام کنند.
ناظمی در خصوص اینکه برخی معتقد بودند که پول سفر سرمربی تیم استقلال تهران را وزارت ورزش و جوانان داده است نیز گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد چرا که براساس قانون وزارت ورزش و جوانان نمی تواند به دو تیم استقلال و پرسپولیس کمک مالی کند.
ناظمی در پاسخ به این سوال که عده ای زمانی معتقد بودند که تساوی شهرآورد استقلال و پرسپولیس برنامه ریزی شده است نیز گفت: این مساله به هیچ عنوان جای بحث ندارد و در دولت تدبیر و امید، این حرف های بی اساس مورد توجه قرار نمی گیرد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در خصوص حقوق و مزایای کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت:تمامی حقوق و مزایای این مربی از سوی فدراسیون فوتبال پرداخت شده است و وزارت ورزش و جوانان نمی تواند در این مساله نیز دخالت کند.
به گزارش ایرنا، شهرآورد پنجاه و هشتم استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر باشگاههای فوتبال ایران روز چهارم آبانماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
خبرنگار: محمود رئیسی **انتشاردهنده:نوشین مطلبی خواه
20971352انتهای پیام /*


پاسخ دهید