خانه / دسته‌بندی نشده / بازیکن آلومینیوم اراک: رشد کیفی داوری های لیگ دسته یک فوتبال ضروری است

بازیکن آلومینیوم اراک: رشد کیفی داوری های لیگ دسته یک فوتبال ضروری استبه گزارش ایرنا، بهادر عبدی سه شنبه شب پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل ایران جوان بوشهر در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در این فصل تا به اینجای کار چهار بازی برای تیم آلومینیوم انجام داده ام که در هر چهار بازی بازیکنان دو طرف از عملکرد داوری ناراضی بودند.
وی بیان کرد: این نارضایتی دو طرفه بیانگر این است که اشتباه های داوران از روی قصد و غرض نیست بلکه از کم تجربگی داوران لیگ یک است.
عبدی افزود: داوران این فصل از مسابقات لیگ یک از تجربه کافی برخوردار نیستند که همین امر منجر به ضرر و زیان تیم ها می شود.
وی یادآور شد: تیم ها در لیگ یک متحمل سختی و دشواری های فراوانی می شوند و با این شرایط متضرر شدن آنها به دلیل اشتباه های داوری منطقی به نظر نمی رسد.
عبدی ادامه داد: تصمیم های اشتباه داوران در موارد بسیاری منجر به برکناری مربیان به دلیل نتایج ضعیف می شود و با این تاثیرگذاری داوران نیاز است تدابیر لام برای افزایش میزان کیفیت داوری ها اندیشیده شود.
وی در ارتباط با دلیل نیمکت نشینی سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: اینکه در بیشتر دقایق بازی مربیان تیم کنار خط حاضر می شدند امری طبیعی و بسیاری از سرمربیان تیم ها در طول بازی نشست روی نیمکت را ترجیح می دهند و هدایت بازیکنان را به مربیان خود واگذار می کنند.
عبدی ادامه داد: این شیوه که مربی هدایت کننده بازیکنان حاضر در مستطیل سبز باشند نیز با اقبال بیشتری توسط بازیکنان همراه شده است.
وی یادآور شد: در این یک ماهی که به تیم آلومینیوم پیوسته ام، ‘بصیری’ را یک مربی با دانش و کار بلد دیدم که تمامی بازیکنان نیز حرف شنوی کافی از وی دارند.
بازیکن تیم آلومینیوم اراک در ارتباط با بازی تیمش با ایرانجوان بوشهر گفت: تاکنون چهار بازی است که شکستی نداشتیم و می توانستیم در این دیدار حتی برنده بازی باشیم که این مهم محقق نشد.
عبدی، در باره دوران حضورش در تیم شاهین بوشهر گفت: در ایران خونگرمی و مهمان نوازی بوشهری ها زبانزد خاص و عام است و از دوران بازیگری خود در شاهین بوشهر خاطرات بسیاری خوبی دارم.
وی یادآور شد: با وجود اینکه نزدیک به 10 سال از حضورم در استان بوشهر می گذرد هنوز مورد لطف و احترام آنها قرار دارم که این نشان از بزرگی و نجابت مردم بوشهر است.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


پاسخ دهید