خانه / دسته‌بندی نشده / انهدام باند فروش عتیقه های تقلبی در خراسان شمالی

انهدام باند فروش عتیقه های تقلبی در خراسان شمالیبه گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر خرید و فروش عتیقه های تقلبی در شهرستان فعالیت دارند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با تلاش شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در نهایت موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند.
وی با اشاره به اینکه در یک عملیات غافلگیرانه اعضای این باند حرفه ای که چهار نفر بودند دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: در بازرسی از محل اختفای متهمان یک قبضه سلاح شکاری و مقداری عتیقه از قبیل جام، کوزه و مقداری سکه کشف که برای انجام اقدامات اولیه به پلیس آگاهی انتقال شدند.
سردار مظاهری اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ارزش ریالی عتیقه ها را 10 میلیارد ریال برآورد کرده است.
وی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های به عمل آمده لب به اعتراف گشودند گفت: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی تاکید کرد: پلیس به هیچ وجه اجازه جولان به خلافکران و قاچاقچیان را نمی دهد و با هرگونه جرمی مقتدرانه برخورد می کند.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی ? @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
7185 / 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


پاسخ دهید