خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه بندرعباس:جوانان ایرانی آمریکا را نابود می کنند

امام جمعه بندرعباس:جوانان ایرانی آمریکا را نابود می کنند



به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس ضمن محکوم کردن سخنان نسجیده ترامپ علیه ایران افزود: به کوری چشم ترامپ از تحریم ها نمی ترسیم؛ چرا که عمده دستاوردها و پیشرفت های ایران اسلامی (از جمله ساخت موشک ها و زیر دریایی ها) در دوران تحریم هاست.
وی بیان داشت: هر چه تحریم ها بیشتر باشد، ابتکار و خلاقیت ایرانیان بیشتر و به تبع آن وضع مملکت هم بهتر می شود.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهار کرد: خانواده ها باید فرزندان خود را مسئولیت پذیر بار بیاورند تا در زمان سختی ها و تحریم ها بتوانند از مملکت خود دفاع کنند.
آیت الله نعیم آبادی همچنین ضمن تبریک 29 مهر روز صادرات گفت: هر چه واردات کمتر و صادرات بیشتر باشد، اقتصاد نیز سالم تر است.
وی یاد آورشد: صادرات مواد خام به خارج از کشور هنر نیست بلکه باید بتوانیم فرآورده های با کیفیت و بسته بندی شده را صادر کنیم.
امام جمعه بندرعباس گفت: برای تولید ثروت و صادرات مواد با کیفیت، جوانان و دانشگاهیان ما باید ورود کنند تا چوب حراج به ثروتمان نزنیم.
وی همچنین به هفته پیوند اولیا و مربیان اشاره کرد و گفت: انجمن اولیا و مربیان یعنی کانون اجتماعی اندیشه ها در زمینه های علمی، اخلاقی و دینی است.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: باید اولیا و مربیان بتوانند با ارائه نقطه نظرها و پیشنهادهای سازنده خود مشکلات اجتماعی دانش آموزان را حل کنند نه اینکه تنها انجمن خیریه تکمیل مدرسه و گرفتن پول از اولیا باشد.
7195/1042خبرنگار: رقیه غلامی زاده**انتشار دهنده:فاطمه نوری



انتهای پیام /*










پاسخ دهید